Головна сторінка / ПТС ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

Громадські слухання проекту Спільної операційної програми для Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі, що виступає Органом управління Програми та Спільний технічний секретаріат Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 повідомляє, що громадські слухання проекту Спільної операційної програми для Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 розпочинаються 6 травня 2015 р. і триватимуть до 10 червня 2015 р.

Метою проведення громадських слухань є вивчення думки та одержання зауважень щодо розв'язань, запропонованих в рамках Програми.

Зауваження до проекту Спільної операційної програми

З метою подання зауваження до проекту Спільної операційної програми, будь ласка, заповніть форму онлайн на веб-сторінці Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі.

Форма для зауважень також розміщена нижче:

http://pl-by-ua.eu/__consultations/

Зауваження подані в будь-якій іншій формі розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання зауважень - 10 червня 2015 р.

Громадські слухання є відкритими для всіх зацікавлених сторін, зокрема, для органів місцевої влади, соціально-економічних партнерів, державних адміністрацій, НУО, академічних кіл, тощо.

Ми також запрошуємо Вас взяти участь в конференціях громадських слухань проекту Спільної операційної програми. Дати та місця проведення конференцій:

Детальна інформація щодо конференцій громадських слухань та реєстраційна форма знаходяться на сторінці Програми: www.pl-by-ua.eu.

Розгляд зауважень

Після проведення громадських слухань всі зауваження, подані до кінцевого терміну, буде проаналізовано та подано на розгляд Спільній робочій групі для підготовки Програми транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Загальна інформація

Програма буде надавати підтримку заходам в рамках 4 тематичних цілей:

 • Промоція місцевої культури та охорона історичної спадщини; 
 • Покращення доступності регіонів, розвиток надійного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем; 
 • Спільні виклики у сфері безпеки; 
 • Покращення управління кордонами та управління безпекою, мобільністю та міграцією.

Індикативний бюджет Програми транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 складає 175,8 млн. євро з Європейського Інструменту Сусідства та Європейського Фонду Регіонального Розвитку. Пропонований розподіл бюджету на тематичні цілі Програми виглядає наступним чином:

Тематична ціль Сума в євро

 • Промоція місцевої культури та охорона історичної спадщини 30 852 777,85
 • Покращення доступності регіонів, розвиток надійного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем 53 399 038,59
 • Спільні виклики у сфері безпеки 42 323 682,44
 • Покращення управління кордонами та управління безпекою, мобільністю та міграцією 31 643 874,72

10% загального бюджету Програми буде призначено на технічну допомогу Програми.

До території Програми входять такі регіони:
Основні регіони:

 • Польща: Кросненський, Перемишльський, Бялостоцький, Ломжинський, Сувальський, Бяльський, Хелмсько-замойський та Остроленцько-сєдлєцький субрегіони;
 • Білорусь: Гродненська та Брестська області;
 • Україна: Львівська, Волинська, Закарпатська області

Прилеглі регіони:

 • Польща: Жешівський, Тарнобрезький, Пулавський та Любельський субрегіони
 • Білорусь: Мінська (включаючи м. Мінськ) та Гомельська області;
 • Україна: Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області.

Департамент призначення та сертифікації Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі виконуватиме функцію Органу управління. Наступні інституції виконуватимуть функції Національних органів: Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі, Міністерство закордонних справ Білорусі та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.. Орган-посередник буде розташований в Центрі європейських проектів у Варшаві.


Оцінка впливу на навколишнє середовище

Детальна інформація щодо громадських слухань проекту Стратегічної оцінки впливу на навколишнє середовище буде розміщена найближчим часом на сайті Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Польща-Білорусь-Україна 2007-2013: www.pl-by-ua.eu

Завантажити :
Проект Спільної операційної програми (англійська версія)
Проект Спільної операційної програми (українська версія)