Головна сторінка / Спільний технічний секретаріат (CTC)

Спільний технічний секретаріат (CTC)

Спільний технічний секретаріат
Програми транскордонного співробітництва 
Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки
e-mail: pbu@cpe.gov.pl

Paweł Słowikowski - Head of JTS
tel. +48 22 378 31 25
e-mail: pawel.slowikowski@cpe.gov.pl

Joanna Satora - Office Administrator
tel: +48 22 378 31 71
e-mail: joanna.satora@cpe.gov.pl

PROGRAMME UNIT

Ewa Adamczuk - Team Leader
tel: +48 22 378 31 79
e-mail: ewa.adamczuk@cpe.gov.pl

Anna Kluczyk - Programme Manager
tel: +48 22 378 31 37
e-mail: anna.kluczyk@cpe.gov.pl

Stanisław Bielański - Programme Manager
tel: +48 22 378 31 17
e-mail: stanislaw.bielanski@cpe.gov.pl

Lolita Gedo - Programme Manager
tel: +48 22 378 31 41
e-mail: lolita.gedo@cpe.gov.pl

Dmytro Volodin - Financial Manager
tel: +48 22 378 31 28
e-mail: dmytro.volodin@cpe.gov.pl

Paweł Molenda - Programme Manager
tel. +48 22 378 31 26 
e-mail: pawel.molenda@cpe,gov.pl 

PROJECT IMPLEMENTATION UNIT

Tomasz Jędrzejewski - Team Leader
tel: +48 22 378 31 34
e-mail: tomasz.jedrzejewski@cpe.gov.pl

Wiesława Serwatko - Financial Manager
tel: +48 22 378 31 30
e-mail: wieslawa.serwatko@cpe.gov.pl

Maryna Fartushnyak - Financial Manager
tel. +48 22 378 31 32
e-mail: maryna.fartushnyak@cpe.gov.pl

Jolanta Pasternakiewicz - Financial Manager
tel: +48 22 378 31 40
e-mail: jolanta.pasternakiewicz@cpe.gov.pl

Monika Waśkiewicz - Financial Manager
tel: +48 22 378 31 36
e-mail: monika.waskiewicz@cpe.gov.pl

Małgorzata Iwańska - Project Manager
tel: +48 22 378 31 35
e-mail: malgorzata.iwanska@cpe.gov.pl

Iryna Melnychuk - Project Manager
tel. +48 22 378 31 29
e-mail: iryna.melnychuk@cpe.gov.pl

Katarzyna Wyporska - Project Manager
tel: +48 22 378 31 27
e-mail: katarzyna.wyporska@cpe.gov.pl

Siarhei Kuzniatsou - Project Manager
tel: +48 22 378 31 39
e-mail: siarhei.kuzniatsou@cpe.gov.pl


Спільний технічний секретаріат

Згідно Статті 16 Постанови ЕК (ЄС) № 951/2007 від 9 серпня 2007 року Спільний орган управління Програми, за попереднього погодження Спільного Моніторингового Комітету, може делегувати окремі свої завдання, пов"язанні з поточною діяльністю в рамках Програми, Спільному технічному секретаріатові.

Спільний технічний секретаріат Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна2007-2013 було створено при державній установі - Центрі європейських проектів, у Варшаві.

Спільний Технічний Секретаріат виконуватиме наступні завдання

 

  • оголошення конкурсів проектних заявок та підготовка пакету документів для заявників,
  • організація засідань Спільного Моніторингового Комітету,
  • прийом та реєстрація проектних заявок,
  • участь в процесі оцінювання проектів, організація та виконання секретарських функцій для оцінювальних комітетів,
  • підготовка контрактів для підписання СОУ і перевірка всіх необхідних документів,
  • нагляд над дотриманням тендерних процедур,
  • прийом та перевірка запитів на платіж та звітів, поданих бенефіціарами,
  • проведення виїзних перевірок,
  • складання проектів річних звітів,
  • виконання Плану з Інформації та Комунікації,
  • інші завдання на підтримку СОУ в поточній реалізації Програми.


Згідно Статті 16.2 Постанови ЕК (ЄС) № 951/2007 від 9 серпня 2007 року Спільний технічний секретаріат може при необхідності відкрити свої представництва в країнах, що беруть участь в Програмі, з метою інформування потенційних бенефіцієнтів цих країн про заходи в рамках Програми.

Представництва Спільного технічного секретаріату під наглядом СОУ та СТС виконуватимуть наступні завдання:

  • виконання Плану з Інформації та Комунікації,
  • підтримка в організації засідань Спільного Моніторингового Комітету,
  • збір даних для вдосконалення процедур моніторингу проектів,
  • інша допомога СОУ та СТС у поточній діяльності з реалізації Програми.

 

Представництво СТС в Білорусі знаходиться у Бресті, а представництво в Україні - у Львові.